IGOR SANDALET VE BOTLAR, HEM BEBEĞİNİZ HEM SİZİN İÇİN…

0
206

Geçen hafta çok renkli ve keyifli bir lansmandaydık.  İspanya’nın ünlü kadın ve çocuk ayakkabı markası IGOR’un, Latin dünyasının canlı renklerinden ilham alarak hazırlamış olduğu koleksiyonunu inceledik.

IGOR Türkiye’nin firma yetkilileri, marka hakkında bilmemiz gerekenleri bize tüm içtenliğiyle aktardı. Keyifli bir brunchın ardından yaptıkları konuşmada marka yetkilileri, IGOR’un Anti-kanserojen hammaddeden üretilen, su geçirmez yapıya sahip ve tabanlıkla desteklenen botlarının, çocukların ayak gelişimlerine olumlu katkıları olduğundan bahsettiler. Ayrıca, markanın tüm sağlık sertifikalarının da mevcut olduğunu belirttikten sonra, bizleri tüm ürünlerin detaylı incelemesini yapabileceğimiz özel teşhir alanına davet ettiler.

Bu alanda sadece çocuklar için değil, yetişkinler için tasarlanmış olan ürünlerin de beğenimize sunulmuş olması, bu markanın kafamdaki ‘sadece çocuk mağazalarında gördüğüm bir çocuk ayakkabı markası’ olduğu imajını anında kırdı. Ürünlerin şıklığını ve kalitesini size ancak fotoğraflarla aktarabilirim. Özellikle beğendiğim modellerden oluşan fotoğrafları aşağıda sizlerle paylaşıyorum.

Günümüzde,  Anne&Kız / Anne&Oğul uyumlu giyinmenin popüler olduğu bir gerçek. Bu anlamda, ciddi kaliteli ve şık ürünleri bulabileceğiniz IGOR markasının ürünlerini bir incelemenizi öneririm.

melinasmom.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here